2151708475
2151708475
c warning
Er liep iets mis. De pagina is tijdelijk onbeschikbaar.

Rapport verwerkende industrie

De inkoopmanagersindex (PMI) voor de verwerkende industrie binnen de eurozone krimpt nu al 30 maanden op rij. Vooral de Duitse economie zit in zwaar weer met de autosector voorop. Kapitaalgoederen zijn een zeer cyclische sector. Als de politieke stabiliteit in landen als Frankrijk en Duitsland terugkeert, denken we dat vroegcyclische aandelen zullen herwaarderen. Vroegcyclische bedrijven in de industrie zullen immers het eerste reageren op dit herstel van de PMI’s.

Onze analist Andrea Gabellone licht de sector door en bespreekt kort enkele gekende en minder gekende interessante namen.

Verneem er meer over in het volledig rapport.

Hebt u hierover vragen of wilt u graag een gesprek met een expert? Neem dan zeker contact met uw private banker of expert Beleggen.

Maak kennis met KBC Private Banking & Wealth
Inschrijven op onze nieuwsbrief

U mag dit nieuwsbericht niet beschouwen als een beleggingsaanbeveling of als advies.